Parkovanie na autobusovej stanici

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Uzavretý
meno
Bianka 22. mája 2015

Dobrý deň.
Toto chaotické parkovanie je už dlhodobým problémom na parkovisku pred autobusovou stanicou na ulici mlynské nivy. Autá si parkujú kade len chcú a znemožňujú prejazd ako vozidlám tam aj mestskej doprave. Zostáva voľný len jeden jazdný pruh. Veľakrát sa stáva, že autá zaparkujú tak, že blokujú výjazd ostatným vozidlám. Je to veľmi frekventovaná ulica a myslím, že vhodným riešením by bolo vytvorenie nových parkovacích miest okolo autobusovej stanici.

02. jún 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet sme postúpli Mestskej polícii. Preverovali to aj v minulosti a výsledok je, že v týchto miestach bolo zmenené dopravné značenie. Vozidlá parkujúce spôsobom ako je na fotografii riešia pravidelné hliadky mestskej polície za dopravný priestupok státie v križovatke.

Oddelenie komunikácie a marketingu
Hlavné mesto SR Bratislava
19. máj 2019

Martin Uváček

Stanica je zbúraná a toto miesto už má inú organizáciu dopravy. Podnet už nie je aktuálny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania