Hlavné mesto Slovenskej republiky?

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Peter Vavro 22. mája 2015

Víta Vás hlavné mesto Slovenskej republiky

22. máj 2015

Peter

Tak toto poznam, donedavna tam bolo ...SSR, mozno jedno "S" sa este niekde vala v trave, bolo by dobre to dat do povodneho stavu aj s osvetlenim, ako socialisticky retro pamatnik:-)
22. máj 2015

atómové digitálky

Ale však to túto guberniu dokonale vystihuje, ani na objednávku by to nemohol stvoriť nik dokonalejšie.
23. máj 2015

Anonymný užívateľ

A ďaľšia komunálna hanba je v Podunajských Biskupiciach
26. máj 2015

Miriam

BRATISLAVA
ohavné mesto SR ....
29. jún 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

uvedené zariadenia nie sú evidované v majetku mesta, nachádzajú sa na cudzích pozemkoch, preto nemáme legálny nástroj ako s nimi nakladať. Tento nevzhľadný stav nás rovnako neteší, no nemôžeme nakladať s cudzím majetkom na cudzom pozemku. Hlavné mesto však hľadá spôsob ako tento problém vyriešiť, súvisí to však aj s nedostatočnými finančnými možnosťami mesta.

Oddelenie komunikácie a marketingu
Hlavné mesto SR Bratislava
29. jún 2015

Anonymný užívateľ

Výhovorky, samé výhovorky.
Zistili ste aspoň, kto je autor a architekt týchto inštalácií?
Keď áno, tak nevidím zásadný problém.
01. júl 2015

Michal

Ak skutočne nie je vo "finančných možnostiach" hlavného mesta Slovenska odrezať tento kus železa karbobrúskou, ako je uvedené v odpovedi "oddelenia komunikácie a marketingu", tak myslím že ten "totem" tam skutočne radšej môže ostať - pre výstrahu náhodných pocestných, ktorí sem omylom zablúdia.
01. júl 2015

Anonymný užívateľ

Doriešenie tohoto stavu, prípadná revitalizácia týchto pútačov by mala byť pre magistrát výzvou a úlohou cti. Výhovorky a zdôvodnenia, prečo sa to nedá, v tomto prípade naozaj už nikoho nezaujímajú.
05. júl 2015

Peter Vavro

Istotne každý na magistráte pozná Kennedyho výrok, ktorý v podmienkach Bratislavy by mohol vyznieť takto: Nehovor o tom, čo Bratislava môže urobiť pre teba, ale o tom, čo ty môžeš urobiť pre Bratislavu. Už 22 rokov pozískaní samostatnosti a 3 mesiacoch zverejnenia tejto anomálie a dehonestácie Bratislavy, ako HLAVÉHO MESTA, magistrát nevie (nechce?, nemá záujem?) odstrániť kusy korodovaného železa a torza z názvu Bratislava - hlavné mesto. Ukazuje sa, že problémom Bratislavy nie sú mimobratislavskí zamestnanci úradov samosprávy (aj v Starom Meste), ale problém je v Bratislavčanoch. Primátor je "echtový" Bratislavčan a predsa sa záležitosť nepohla želateľným smerom. Odporúčanie pre magistrát: odstráňte tieto pútače a zverejnite mená tých, ktorý nový stav (bez pútačov a hanby pre Bratislavu) namietali. Tak ponížené mesto s takýmito pútačmi som nevidel nikde na Slovensku. Ako to teda robia v Košiciach, Prešove, Nitre, Banskej Bystrici, Žiline???????

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania