Petícia proti hazardu

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Uzavretý
meno
medick 22. mája 2015

Zaujímalo by ma, či bude starosta ochotný aj verejne deklarovať spoločnú snahu mesta Bratislava o zákaz hazardu v celom meste. Petícia sa podpisuje, ale drvivá väčšina obyvateľov o tom zatiaľ nevie. Musí ju podpísať 30% dospelých obyvateľov. Na ilustráciu na fotke - od r. 2012 pribudla herňa na Eisnerovej, v centre Glavica a automaty pribudli i v ďalších krčmách v DNV. Chceme poriadok a pokoj? Alebo chceme len nasypať platy, prídavky a dôchodky do vreciek týchto podnikateľov?

23. máj 2015

Ľubica

Určite by sme sa mali pokúsiť o to, aby herne z DNV zmizli navždy. Neprinášajú nič iba negatíva pre všetkých. Okrem iného je to aj prejav nekultúry a zaostalosti.
25. máj 2015

Odpoveď samosprávy

Starosta Mestskej časti Bratislava Devínska Nová Ves je členom petičného výboru ako aj väčšina starostov v Bratislave a k tejto petícii sa hlási. Informácia o príprave petície proti hazardu bola zverejnená cca pred 6 dňami. Text petície sa t. č. len pripravuje, preto o nej ľudia ešte nemožu vedieť

OVDŽP MÚ DNV
22. júl 2015

Damian Yelram

Mna by zaujimalo prečo ked ma herna otvorene do 23,00 tak ide človek okolo nej o 2,00 ráno a stále je otvorená....a polícia chodí len okolo.
22. júl 2015

Zeďo Zeďovský

Plne súhlasím, herne prinášajú len zlo a nešťastie pre druhých nech si hovorí kto chce co neni to nič dobré a privoláva to len ďalšiu kriminalitu spojenú s nedostatkom financií jednoznačne súhlasím s petíciou a zo zrušením alebo maximálnym obmedzením pre herne. Ani nepovažujem ľudí za podnikateľov keď profitujú z nešťastia druhých to môže dokázať len mafia a ľudia bez chrbtovej kosti ktorým zatemnili mozog peniaze a stratili charakter.
22. júl 2015

Milan Kodnár

Komunikaciu aj s peticnym harkom najdete na tejto FCB stranke:

https://www.facebook.com/events/398914093634555/

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania