Chýbajúci kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Lukáš 18. júla 2012

Chcel by som nahlásiť už minimálne mesiac (ak nie viac) chýbajúci poklop na ceste 505 smerom k novej vrátnici Volkswagenu. Poklop sa nachádza pri krajnici a je nebezpečne vyznačený. Dopravná značka, ktorá má označovať, že chýba je hodená do kanálu a trčí z nej kúsok. Žiadam nahradenie chýbajúceho poklopu.

31. júl 2012

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.

ďakujeme za Váš podnet. Po prešetrení odborným útvarom magistrátu bolo zistené, že na ceste II/505 pri Voskswagen Slovakia a.s., v úseku Poľný mlyn – Jána Jonáša v smere do centrálnej mestskej oblasti /smer CMO/ už nechýba iba jedna mreža uličného vpustu /1 ks/, ale chýbajú 4 ks mreží.
Bohužiaľ už v minulosti boli mreže z uličných vpustov odcudzené neznámym páchateľom. Napr. v roku 2010 bolo odcudzených 7 ks mreží, ktoré boli nahradené novými s následným zavarením k rámu ul. vpustov.

Správca komunikácie nahlásil odcudzenie 4 ks mreží na Obvodné oddelenie Policajného zboru, Devínska Nová Ves. Osadenie nových mreží zabezpečíme prostredníctvom nášho zmluvného partnera.


Mgr. Marek Papajčík
referát vzťahov s verejnosťou
Kancelária primátora hl. mesta SR Bratislavy
14. august 2012

Lukáš Borčin

Poklopy sú už na svojom mieste a tak podnet považujem za vyriešený. Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania