Prepadavajuca sa vozovka, Velehradska

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Milan Polonec 25. mája 2015

Dobry den,
chcel by som nahlasit prepadavajucu sa vozovku na Velehradskej ulici, cca pred vchodom cislo 26. Tato jama je tu uz dlhodobo, no postupne sa zvacsuje. Pri blizkom pohlade vidno aj realnu 'dieru' - bolo by vhodne poriesit tento problem skor nez sa tam jedneho dna prepadne prechadzajuce vozidlo.

26. máj 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Mestská časť požiadala Bratislavskú vodárenskú spoločnosť o preverenie technického stavu verejnej kanalizácie, nakoľko prepad sa nachádza v jej tesnej blízkosti.

kancelária starostu
11. jún 2015

Milan Polonec

Dobry den,
vodari cestu opravili.
S pozdravom

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania