Chýbajúci poklop

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený

este tam nikto nepadol? Nie je tam aspoň rok.

31. máj 2020

Martin Uváček

Poklop tam stále nie je. šachta je prikrytá len kusom betónu a pneumatikami.
01. jún 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.