Rázusovo nábrežie-lavička-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení
meno
Martin 06. novembra 2023

Na Rázusovom nábreží je poškodená lavička.

17. november 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Martin,

ďakujeme za Váš podnet. Posunuli sme ho príslušnému oddeleniu, ktoré sa ním bude zaoberať. Akonáhle budeme mať bližšie informácie o jeho riešení, budeme vás kontaktovať.

Vaša spätná väzba a participácia na správe a dianí v našom Starom Meste je pre nás dôležitá, ďakujeme za ňu.

S pozdravom,

Samuel Zahradník

Koordinátor podnetov
Referát komunikácie
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava
www.staremesto.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania