Zarastený chodník - Hlavná

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
meno
Karol Bujaček 26. mája 2015

Chodník pri križovatke Hlavná-Bellova je zarastený, veľkú časť zaberá krovie z vedľajšej záhrady. Podľa katastra patrí pozemok magistrátu hl.m. SR Bratislavy, nejde o súkromnú záhradu. Mali by ho prísť (to krovie) trocha skrátiť a odpratať.

03. jún 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za podnet. Informovali sme dispečing.Po preverení majetkových vzťahov (môže ísť o prenájom) vyzveme používateľa, aby urobil nápravu.

Oddelenie marketingu a komunikácie
03. jún 2016

Karol Bujaček

Neriešené, aj po roku je chodník výrazne zúžený kvôli rastúcim kríkom.
28. júl 2019

Martin U

Čiastočne preriedené.
28. júl 2019

Karol Bujaček

Vystrihanie kríkov prebehlo minulý rok (?) ako občianska iniciatíva. Mesto nevykonalo žiadne kroky!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania