M. Schneidera Trnavského-chodník-neodhrnutý

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
michaela 14. novembra 2023

Neudržiavaný chodník zarastený zeleňou ako sa schádza z mostíka + neosvetlená cesta.

14. november 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.

Ako môžete na fotografii vidieť, nejedná sa o žiadnu oficiálnu komunikáciu pre peších ale o provizórne riešenie pravdepodobne obyvateľov tranzitujúcich touto lokalitou.

Tento priestor nie je v majetku ani správe mestskej časti. Podnet uzatvárame.
S pozdravom

Ing. Smiešková Mária
14. november 2023

michaela

Rozumiem a chodnik M. Sch. Trnavskeho je v sprave? Pretoze naletova drevina zo stvrtiny pretrca na chodnik a potom aj na tento "provizorny" chodnik. Dakujem
15. november 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.

Ktorý chodník prosím myslíte? Ten čo lemuje ,,hlavnú cestu,, od mesta do Dúbravky?

Ing. Smiešková Mária
15. november 2023

michaela

Áno
20. november 2023

Odpoveď samosprávy

Tento chodník je v správe magistrátu hlavného mesta.
Podnet im preto preposielame na riešenie.

S pozdravom

Ing. Smiešková Mária
20. november 2023

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
22. november 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za nahlásenie tohto podnetu. Informovali sme o ňom odborný útvar, ktorý je na jeho riešenie príslušný. O postupe Vás budeme informovať.

S pozdravom,
Kto? Sekcia správy a údržby ciest
Kedy? Týždeň

Oddelenie služieb občanom
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
22. november 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za nahlásenie tohto podnetu. Informovali sme o ňom odborný útvar, ktorý je na jeho riešenie príslušný. O postupe Vás budeme informovať.

S pozdravom,
Kto? Sekcia správy a údržby ciest
Kedy? Mesiac

Oddelenie služieb občanom
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
26. december 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

chodník, ktorý sa tiahne popri hlavnej ceste, bol vyčistený od nečistôt a trčiace konáre zo zelene na chodník boli aj orezané.

S pozdravom,
Kto? Sekcia správy a údržby ciest
Kedy? 20.12.2023

Oddelenie služieb občanom
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Diskusia k tomuto podnetu bola uzatvorená.