Znečistený dvor

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Podunajské Biskupice

Neriešený
meno
Veronika 27. mája 2015

Miesto, kde žije veľa ľudí je znečistené od zvierat a narúšané hlukom v neskorých večerných hodinách. Veľká plocha trávnika je dosť znečistená a deti sa nemôžu na nej hrať, čo je škoda. Ihrisko obklopuje veľa panelákov. Ulica: Hornádska, Latorická. V neskorých hodinách psíčkari vybehnú na toto miesto a majú v obľube kričať po psoch, ktorí neposlúchajú, kým ostatní chcú spať. Ďalej vadia lampy, ktoré sú guľaté a tým pádom 75% energie svieti do neba a samozrejme do okien. Lampy majú osvetľovať len chodníky a tým pádom by sa ušetrila energia aj by sa obyvateľom tohto sídliska zdravšie spalo.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania