Černockého-strom-poškodená podpera

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Barbora Malik 17. novembra 2023

Ulomeny velky konar, ktorý volne visi zachyteny o iné konare. Strom je zároveň pravdepodobne podmoceny, nakloneny a je nevyhnutné s tým niečo robit, čo najskôr prosím. Po prilahlom chodniku chodia denne deti do skolok a skol

21. november 2023

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
21. november 2023

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
22. november 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme, že ste nám tento podnet nahlásili. O postupe kolegýň a kolegov v jeho riešení Vás budeme informovať. Prosíme Vás o trpezlivosť.

S pozdravom,
Kto? Oddelenie tvorby mestskej zelene

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
30. január 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

suchý konár bol odstránený a strom prešiel bezpečnostným rezom.

S pozdravom,
Kto? Oddelenie tvorby mestskej zelene
Kedy? 08.01.2024

Oddelenie služieb občanom
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania