Nepokosená tráva na Bajkalskej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Michaela OARBA 29. mája 2015

Po takmer celej Bajkalskej nie je pokosený trávnik a kazí to dojem z hlavného mesta.

31. máj 2015

ruzzo

dalsia foto
03. jún 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Informovali sme o ňom dispečing. Začína druhé kolo kosby a určite sa pokosí aj časť na ktorú upozorňujete.

Oddelenie marketingu a komunikácie

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania