Zablatený cyklochodník na Nábr. Ľ. Kadnára

Zodpovednosť za riešenie: STaRZ

Vyriešený

Zaslal: michal sabo, 29. mája 2015 Odoslané z mobilnej aplikácie

Chodnik cyklotrasy Karloveskeho ramena je na useku asi 20 m zaneseny blatom. Bolo by fajn ho vycistit, mozno nielen v tomto jednom useku.

29. máj 2015

Odpoveď samosprávy

Máme to v pláne, čakáme na ustálenie hladiny Dunaja

Szabová
STARZ
27. júl 2015

Michal Molčányi

Chodník je už vyčistený.

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.