Opustené auto na Ľ. Fullu 38

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Vyriešený

Zaslal: Petra, 29. mája 2015

Starsia Felicia je zaparkovana na ceste na Ul. Ludovita Fullu uz vyse roka. Bola niekolkokrat vandalizovana a jej majitel o nu neprejavuje zaujem.

29. máj 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, situáciu preveríme, prostredníctvom PZ SR zistíme majiteľa vozidla a následne ho vyzveme, aby vozidlo z predmetného miesta odstránil.

Monika Rosová
oddelenie dopravy a životného prostredia
MiÚ MČ BA - Karlova Ves
10. jún 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

majiteľa sme vyzvali na odstránenie vozidla do 30 dní od doručenia výzvy. V prípade, že sa tak nestane, bude oznámený na OÚ Bratislava.

Pavel Vrabec
Oddelenie dopravy a životného prostredia
Miestny úrad mestskej časti
Bratislava-Karlova Ves
Nám. Sv. Františka 8
842 62 Bratislava
17. júl 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet je vyriešený, vozidlo na Ľ. Fullu už neparkuje.

Pavel Vrabec
Oddelenie dopravy a životného prostredia
Miestny úrad mestskej časti
Bratislava-Karlova Ves
Nám. Sv. Františka 8
842 62 Bratislava

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.