Odpad na Radlinskeho/Vazovova

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Martin 29. mája 2015

Po dlhom case konenecne pokosili travu na rohu Radlinkseho/Vazovova. Zostali tam ale odpadky ktore sa tam nazbierali za niekolko tyzdnov. Ziadam o vycistenie.

Zaroven ziadam o obnovu zabradlia, ktory je v zalostnom stave.

05. jún 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Informovali sme o ňom dispečing, ktorý uviedol, že po preverení podnetu sme zistili, že stav pretrváva a dnes ráno, 5.6.2015, bol daný príkaz dodávateľovi na dočistenie,cez deň by to mali spraviť.


Oddelenie komunikácie a marketingu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania