Zle viditeľný prechod pre chodcov pred AS Mlynské nivy

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
RadkaOA 01. júna 2015

Pred AS Mlynské nivy sa už pomaly stráca prechod pre chodcov. Bolo by dobré ho znovu vyznačiť, pretože o chvíľu jediné čo po prechode ostane bude značka prechodu pre chodcov.

05. jún 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Mesto má ambíciu obnoviť všetky prechody pre chodcov v jeho správe v letných mesiacoch, Čaká sa na schválený objem financií.

Oddelenie marketingu a komunikácie
15. október 2016

Miriam

Zmazany priechod pre chodcov

Treba ho obnovit, je malo viditelny. Dakujeme.
08. december 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, priechody pre chodcov boli obnovované v jesenných mesiacoch.

Oddelenie komunikácie a marketingu
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania