Model Ufa na Bieloruskej ulici

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Podunajské Biskupice

Vyriešený
meno
Barbora OARBA 31. mája 2015

Na ulici Bieloruská sa nachádza modul rozbitého ufa, v ktorom sa zdržiavajú bezdomovci a narkomani. Chcela by som sa opýtať či by sa s tým nedalo niečo spraviť. Či by sa nedal opraviť alebo niečo podobné.

01. jún 2015

občan Peter

Tá fotka je dúfam staršieho dáta, lebo to UFO nedávno opravovali. Či nebodaj zas ho už rozkrádajú?!

http://www.biskupice.sk/Files/Galleries/fotogalerie/ufo-bielorusk%C3%A1v.jpg?w=800
01. jún 2015

Odpoveď samosprávy

Zverejnená fotografia je minimálne 1 rok stará. Predmetné Ufo dala Mestská časť Bratislava - Podunajské Biskupice zrekonštruovať v mesiaci júl 2014. Pri tejto rekonštrukcii boli vyplnené chýbajúce časti, preleštený celý povrch Ufa, odstránené staré betónové schody vedúce na kopec k atrakcii a kopec zatrávnený.

Alžbeta Jančulová, vedúca oddelenia organizačného a vnútornej správy
Miestny úrad mestskej časti Bratislava - Podunajské Biskupice
01. jún 2015

Palo Kubiš

ufo je opravené . Info nájdete tu https://www.facebook.com/medzijarkami
02. jún 2015

nezávislý_pozorovateľ

Toto čo je za podnet?
Autor/ka by sa mali trošku zamyslieť...
02. jún 2015

vladimir stankov

pan nezavisly pozorovatel,ona je autorka
02. jún 2015

vladimir stankov

a bezdomov a tych by som nepustil .dal by som im pokutu
02. jún 2015

Palo Kubiš

bezdomovcom treba dať pokutu a poslať ich domov - dobré :-)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania