Vrak Sierry na Trebišovskej

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený
meno
dobrý_sused 02. júna 2015

Vozidlu vypršala platnosť TK a EK v 5/2015. Prosím o odstránenie.

02. jún 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Po preverení majiteľa vozidla bude podnet postúpený na ďalšie konanie na Okresný úrad Bratislava – odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií , ktorý vedie správne konanie a môže udeliť pokutu resp. rozhodnúť o vyradení vozidla z evidencie, nakoľko majiteľ vozidla bez platnej TK a EK porušuje zákon č. 725/2004 Z. z. o podmienkach prevádzky vozidiel v premávke na pozemných komunikáciách.



kancelária starostu
08. október 2015

Nacbo Ynmynona

Auto sa tam uz nenachadza - mozete oznacit za vyriesene.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania