Vypnuté eskalátory - Trnavské mýto

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý

ako sa dostane matka s kocikom hore alebo dole do podchodu. vas tiez vozili v kociku...prosim o vysvetlenie, preco niesu schody v prevadzke celodenne.

04. jún 2015

Peter

aj keby bol zapnuty, na eskalator sa aj tak nesmie s kocikom...
10. jún 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Schody chodia v schválenom pravidelnom prevádzkovom režime, Avšak nemožno zabezpečiť ich chod nepretržite. Veľmi nás to mrzí.

Oddelenie marketingu a komunikácie
10. jún 2015

KrajsiaStupava Stupava

A co tak predlzit cas spustenia aspon do 21-vej.
20. august 2015

Ľudmila Orbanová

Nefungujúce eskalátory

rada by som vedela, preco v podchode na Trnavskom mýte nefunguju eskalatory a stari ludia su odkazani na schody, aj ked je podchod vybaveny a mal by fungovat. prosim o urychlenu napravu a spojazdnenie. ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania