Jakubíkova-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Lucia Vaskova 30. januára 2024

Casom zvacsujuci sa nebezpecny vytlk na ceste, ktory nie je mozne obist kvoli uzkej vozovke a vedla parkujucim vozidlam. Oprava nutna co najskor

02. február 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujem za Váš podnet. Podnet postupujem na riešenie referátu dopravy.

Za porozumenie ďakujem.

S pozdravom
Mgr. Zuzana Kriglerová
Odkaz pre starostu BANM
27. február 2024

Andrea

Prosím o opravenie výtlku - Jakubíková ul. pred reštauráciou Slnečná záhrada. Ide o jednosmernú cestu, autá sa nemajú kde vyhnúť. Výtlk sa stále zväčšuje. Obyvatelia si ničia autá. Ide o prístupovú cestu na Dolné Kramáre.
29. február 2024

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom,
Vladimír Šarčevič
Administrátor Bratislava-Nové Mesto
Odkaz pre starostu
[email protected]
01. marec 2024

Jozef

každoročne sa objavuje na tom istom mieste výtlk na Jakubíkovej to sa nedá opraviť raz aspoň na dlhšie obdobie?
19. máj 2024

Julius

Dobry den, deje sa nieco s podnetom? Je polovica maja a vytlk je stale tam! Nahlasoval som ho aj cez odhlasovanie zavad cez BANM.
19. máj 2024

Jozef

ani s podnetom a ani so samotný výtlkom 😭
20. máj 2024

Andrea Dostálková

Je to veľmi zaujímavé že MČ Nové Mesto opravuje výtlky len blízko vlastného úradu, ostatné ulice ich nezaujímajú. Stačí si pozrieť opravené výtlky v odkaze pre starostu. Starosta na miestnom zastupiteľstve v marci 2024 sľúbil, že výtlky začnú opravovať po Veľkej Noci - opravy neurobili. Na poslednom zastupiteľstve opäť sľúbil, že do týždňa to bude opravené - to bolo cca do 10.5.2024 - nič sa nezmenilo. Stále len sľuby a opravy sa nerobia. MČ NM pre obyvateľov nerobí nič. Ja osobne som aj 2x písala na EKOPODNIK odtiaľ mi ani neodpísali. MČ NM patrí medzi najhoršie Mestské časti Bratislavy. Je to ako v kocúrkove. Bola by som rada keby si pán starosta nerobil z ľudí dobrý deň - prečo klame a hlavne zavádza. Obyčajné problémy ho nezaujímajú od 30.1.2024 prešlo dosť času aby sa oprava mohla zrealizovať.
21. máj 2024

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením komentáre.

S pozdravom,
Vladimír Šarčevič
Administrátor Bratislava-Nové Mesto
Odkaz pre starostu
[email protected]
21. máj 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujem za aktualizáciu podnetu. Mrzí ma, že podnet ešte nebol vyriešený. Postupujem ho opäť na referát dopravy.

Za porozumenie ďakujem.

S pozdravom
Mgr. Zuzana Kriglerová
Odkaz pre starostu BANM
28. máj 2024

Julius

Prave som dostal emailom feedback na zaslany podnet z referatu spravy ciest BANM, ze tento tyzden (KT22) ma byt tento vytlk opraveny
28. máj 2024

Monika

Snáď odborné a trvácnejšie ako naposledy.
31. máj 2024

Andrea Dostálková

Dobrý večer je piatok 31.5.2024 a výtlk stále existuje len už väčší. Žiadne termíny nedodržiavajú. Keby to bol výtlk na Junáckej tak ho opravia hneď ako vo februári 2024.
No obyvatelia Kramárov majú smolu. Pracovníci na Mestskom úrade NM si myslia že keď oznámia termín tak sa ľudia už ozývať nebudú. Neviem kam je treba ešte napísať aby sa konečne oprava zrealizovala.
31. máj 2024

Andrea Dostálková

Dobrý večer je piatok 31.5.2024 a výtlk stále existuje len už väčší. Žiadne termíny nedodržiavajú. Keby to bol výtlk na Junáckej tak ho opravia hneď ako vo februári 2024.
No obyvatelia Kramárov majú smolu. Pracovníci na Mestskom úrade NM si myslia že keď oznámia termín tak sa ľudia už ozývať nebudú. Neviem kam je treba ešte napísať aby sa konečne oprava zrealizovala.
31. máj 2024

Monika

Asi do TA3, lebo ostatné média sú nevhodné.
01. jún 2024

Jozef

22 tyždeň za nami a oddelenie dopravy môže slúbiť ďalší termín.
06. jún 2024

Andrea Dostálková

Dobrý deň prajem,
včera 5.6.2024 konečne výtlk opravili - od 30.1.2024 je to "veľký úspech".
06. jún 2024

Monika

Gratulujem k úspechu za 5 mesiacov je to výkon!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania