Čierna skládka na Ilkovičovej

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený

Zaslal: Slavomir Garaj, 06. júna 2015 Odoslané z mobilnej aplikácie

Stavebny a komunalny odpad na ciernej skladke medzi univerzitami UK a STU; casti karoserie automobilov a pneumatiky v okolitej zeleni. Casto tam vidat policajne hliadky, ale zjavne im to ako problem nepripada... skladka je tam uz roky.

29. jún 2015

Admin BA-Karlova Ves

Vo veci riešenia tohto podnetu som písal e-mail p. Trubínyiovej z oddelenia dopravy a životného prostredia MiÚ MČ Bratislava - Karlova Ves, ktorá mi dnes odpísala, že vyčistenie skládky zadala p. Brnovi z referátu údržby a verejnoprospešných prác.

Michal Molčányi
administrátor OPS Bratislava - Karlova Ves
06. júl 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v predmetnej lokalite permanentne vznikajú skládky odpadov prakticky hneď po vyčistení.
Mestská časť zabezpečí dočistenie a v budúcnosti plánuje v danej lokalite osadenie fotopascí resp. kamier, aby sa podobnému konaniu zamedzilo.

Mgr. Michal Drotován

Vedúci oddelenia dopravy a životného prostredia
MiÚ MČ Bratislava - Karlova Ves
michal.drotovan@karlovaves.sk
29. júl 2016

Admin BA-Karlova Ves

MiÚ MČ Bratislava - Karlova Ves dnes presunul riešenie zodpovednosti na Univerzitu Komenského v Bratislave a Slovenskú technickú univerzitu. Podnet označujem ako neriešený.

Michal Molčányi
administrátor OPS Bratislava - Karlova Ves

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.