Klincová-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 27. februára 2024 Odoslané z mobilnej aplikácie

Zlý rozmer parkovacieho boxu ☹️ Pri značení nakreslili šírku iba 1,45 metra. A tak tu potom vzniká problém pri nastupovaní a vystupovaní z vozidiel po stranách tohoto boxu. Bolo by preto vhodné na asfalt tohto neštandardného boxu maľovať tzv. zebru, aby tam vodiči neparkovali. Ďakujeme 🙂

26. február 2024

Anonymný užívateľ

Miesto: pri Klincová č. 3
28. február 2024

Anonymný užívateľ

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený
04. marec 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, situáciu preveríme a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie

Miestny úrad Ružinov

V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na [email protected].
Ďakujeme
12. marec 2024

Anonymný užívateľ

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený
15. marec 2024

Anonymný užívateľ

Veľa ľudí sa tam natlačí aj napriek tým dvom ,,značkám" na asfalte. Preto by naozaj bolo vhodné nastriekať na to miesto ,,zebru" - aby to pochopili 😉
19. marec 2024

Anonymný užívateľ

Teraz robia značenie na Trhovisku. To sa nevedia presunúť tých 150 metrov aj sem?!
22. marec 2024

Anonymný užívateľ

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený
22. marec 2024

C K

Lenže to je úplne legálny parkovací box, napr. na motorku. V rozpore so zákonom je stáť mimo čiar, ak sa tam nevôjdete. V tomto smere je podnet diskriminačný.
22. marec 2024

Anonymný užívateľ

To majstri dopravného značenia zjavne merali bulharskými metrom. A v živote som tam nevidel odstavenú motorku, či skúter 😉
22. marec 2024

Anonymný užívateľ

C K, tak nech tu namaľujú na asfalt piktogram motorky + zvislú znacku ,,P" pre motocykle. Či?
23. marec 2024

C K

Pravdepodobne Vám odpíšu, aby ste počkali na PAAS, tam sa to vyplatí poslať ako pripomienku vo chvíli, keď zverejnia ich projekt organizácie dopravy na verejnú konzultáciu, čo je spravidla pól roka vopred. Asi by mali začať tvoriť miesta od vchodu 7 s tým, že kontajnerové stojisko bude v úplnom rohu, nie medzi miestami.

Ale takýto problém Vám vznikne aj ak sa niekde dodatočne dodáva rozšírený box pre ŤZP osobu, tak v tom zvyšnom priestore naozaj môže zaparkovať motorka, je to oveľa lepšie, ako nemať miesto vôbec. V PAAS sa tam potom piktogramy dávajú.
23. marec 2024

C K

Ospravedlňujem sa, neuvedomil som si, že všetko až po Bajkalskú už v PAAS je. POD je tu:
https://paas.sk/wp-content/uploads/2022/05/Ruzova-dolina.pdf

Niečo zrejme bolo zle vymerané.
08. apríl 2024

Anonymný užívateľ

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený
09. júl 2024

Anonymný užívateľ

V rámci nového PAAS značenia bol tento ,,chlievik" odstránený 😉
09. júl 2024

Anonymný užívateľ

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania