Hrdza a špina - Vajnorská

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
meno
Jan 17. júna 2015

Na zaklade komunikacie so zastupitelmi odkazprestarostu.sk pridavame nasledujuci podnet v skratenej podobe:

- spinava cesta.....vycistit
- hrdzave osvetlenie...oskrabat a natriet

24. jún 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet,Informovali sme o ňom správcu komunikácie a v letných mesiacoch urobí nápravu. Čo sa týka stĺpov budeme informovať o ich stave zmluvného partnera.

Oddelenie marketingu a komunikácie
28. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Stožiare na ulici Vajnorská v úseku od Trnavského mýta po Zátišie boli očistené a natreté v lete roku 2019.
Ďakujeme za Vašu priazeň.

odbor marketingu a komunikácie Dopravného podniku Bratislava, akciovej spoločnosti

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania