Platí zákaz vjazdu na Filiálku?

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Peter Oravec 15. júna 2015

Platí zákaz vjazdu na Filiálku alebo je tam tá značka iba na parádu? A ak platí, prečo si polícia nerobí svoju robotu a masovo tam necháva vchádzať a parkovať autá?

16. jún 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v tomto prípade sa jedná o pozemky železníc, preto predmetný zákaz musia riešiť príslušníci Železničnej polície, prípadne Policajného zboru. Naša Mestská polícia v tomto smere nemá kompetencie.

Oddelenie komunikácie a marketingu
Hlavné mesto SR Bratislava
12. október 2015

Peter Oravec

Na to "parkovisko" nie je zakázaný vjazd z Kominárskej ulice, takže autá sú tam v súlade s dopravnými značkami. Moja chyba. prosím označiť ako vyriešené.
02. jún 2020

Miroslav

Trnavské mýto-nedodržiavanie dopravných predpisov

Dokedy Hlavné mesto Bratislava, mestská časť Nové Mesto, Ministerstvo dopravy, ŽSR a hlavne polícia bude ignorovať dopravné značenie "Zákaz vjazdu všetkých vozidiel (v oboch smeroch)" na Filiálku?
Dennodenne ho porušia stovky áut, parkujú na cudzom pozemku a skracujú si cestu na Račiansku ulicu(cez Škultétyho), hlavne v tomto období, keď mesto BA zrušilo odbočenie zo Šancovej na Račiansku.
Dokedy sa toto bude tolerovať?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania