Nebezpecny vymol na ceste

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
sona 17. júna 2015

na zastavke MHD Strecnianska smer Vysehradska je nebezpecny vysoky vymol, vyduty asfalt. Neda sa obist, nakolko cesta je uzka a pravidelne poskodzuje vozidla a ich podvozky. Prosim o napravu asfaltu. dakujem

19. jún 2015

Peter

bude lepsie ked date aktualnu fotografiu, a nie staru zo streetview.
20. august 2015

Molnarova flyos@seznam.cz

už je to ok opravene super,vdaka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania