Kafendova-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený

Travnata plocha na Kafendovej ulici je nepokosena

24. apríl 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, kosba v tejto lokalite je naplánovaná v priebehu 2 týždňov.

Eva Váczy, inšpektorka životného prostredia
06. máj 2024

Nika

Aktualny stav po 2 tyzdnoch - travnik je stale nepokoseny
06. máj 2024

Odkaz pre starostu

Vážení užívatelia,

predmetný podnet sme opätovne preposlali zodpovednému subjektu.

S pozdravom,

Tomáš Štěpán
administrátor odkazprestarostu.sk
Bratislava - Rača
09. máj 2024

Nika

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený
09. máj 2024

Odkaz pre starostu

Vážení užívatelia,

predmetný podnet sme opätovne preposlali zodpovednému subjektu.

S pozdravom,

Tomáš Štěpán
administrátor odkazprestarostu.sk
Bratislava - Rača
15. máj 2024

Odpoveď samosprávy

Pokosené.

Eva Váczy, inšpektorka životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania