Trnavská cesta-zvislá značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený

Zdravím, v stredovom páse medzi zastávkami MHD ,,Klientske centrum ,, A a B sa nachádza táto ohnutá zvislá značka. Prosím o narovnanie. Ďakujem

28. apríl 2024

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
28. apríl 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme, že ste nám tento podnet nahlásili. O postupe kolegýň a kolegov v jeho riešení Vás budeme informovať. Prosíme Vás o trpezlivosť.

S pozdravom,
Kto? Sekcia správy a údržby ciest + Komunálny podnik Bratislavy
Kedy? Týždeň

Oddelenie služieb občanom
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
30. apríl 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

dopravné značenie po oboch stranách bolo objednané u dodávateľa na opravu.

S pozdravom,
Kto? Sekcia správy a údržby ciest
Kedy? 2024

Oddelenie služieb občanom
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
14. máj 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

kolegovia dopravné značenie opravili.
Ešte raz ďakujeme za nahlásenie podnetu a za to, že aj vďaka Vám robíme naše mesto krajším a bezpečnejším m(i)estom pre život.

S pozdravom,
Kto? Sekcia správy a údržby ciest + Komunálny podnik Bratislavy
Kedy? 14.05.2024

Oddelenie služieb občanom
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania