Odstavené auto pri Štrkovci

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený
meno
Anonym 24. júna 2015

Na Ružinovskej pri Štrkovci, oproti štadiónu, stojí toto auto, ktorému STK aj TK skončili v marci 2015. Prosím o kontaktovanie majiteľa a odstránenie.

22. júl 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Samospráva ani mestská polícia nie sú oprávnené skúmať platnosť technickej či emisnej kontroly. Vozidlá, ktoré nemajú platné tieto kontroly by mali riešiť pri dopravných kontrolách príslušníci štátnej polície, resp. autá, ktoré sú považované za vrak a majú evidenčné číslo (ŠPZ) sú v kompetencii Okresného úradu, odboru pre cestnú dopravu a pozemné komunikácie, ktorému sú takéto nálezy postúpené.

Oddelenie komunikácie a marketingu
Hlavné mesto SR Bratislava
09. október 2015

dobrý_sused

Nepojazdný vrak na Ružinovskej

Vraku vypršala platnosť TK a EK v 3/2015. Poprosím o odstránenie.
14. október 2015

Nacbo Ynmynona

Auto sa tam uz nenachadza - mozete oznacit za vyriesene.
PS: Ohnuta znacka ako je na obrazku stoji tiez za nahlasenie? Odkedy sa parkuje na chodnikoch, je takychto znaciek plne mesto.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania