Smetne nadoby trnavska, jegeho

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Občan 29. júna 2015

Dobrý deň, žiadam Vás o vyriešenie opakujúceho sa problému s chýbajúcimi smetnými nádobami vo vnútrobloku Smetné nádoby sú opakovane demontované - nikdy neboli po okolí nádoby rozhádzané čiže vandalizmus to asi nie je. Týmto pozdravujem aj pracovníkov zodpovedných za údržbu smetiakov - asi sa im nechce smetiaky vynášať kedže sú trocha vzdialené od cestných komunikácií. Problém sa v okolí opakuje iba na týchto 2 nádobách.

08. január 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Mestská časť Ružinov zaznamenáva tento istý problém aj i v iných lokalitách, preto si nemyslíme že dodávateľ ničí smetné nádoby, aby ich následne znovu osadil nakoľko absencia smetných nádob by priniesla ďalší problém, ktorý takisto musí dodávateľ riešiť. Tento podnet je zapísaný v harmonograme osadenia nových košov po ukončení verejného obstarávania.



kancelária starostu
18. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
kôš bol osadený.

kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania