Chýbajúci odpadkový kôš na Námestí SNP

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Ondrey 29. júna 2015

Na Námestí SNP pri letnej terase kaviarni pri bývalej predajni Telekomu chýba odpadkový kôš.

02. júl 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o probléme vieme. V meste chýba minimálne 500 smetných košov oproti pôvodnému stavu spred niekoľkých rokov. V súčasnosti sa hľadajú možnosti a predovšetkým finančné prostriedky na nákup nových. Ten sa musí realizovať formou verejného obstarávania, ktorý je časovo náročný.

Oddelenie komunikácie a marketingu
Hlavné mesto SR Bratislava
11. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

pozostatky košu a ani letná terasa sa už na tomto mieste nenachádza. Koše sa už nachádzajú na iných miestach. Mesto Bratislava má v pláne mať vlastný dizajn odpadkového košu, ktorý by bol prístupný aj MČ tak, aby bol v celej Bratislave jednotný mobiliár. Veríme, že aj toto výrazne pomôže ku kráse verejného priestranstva v Bratislave a zároveň sa zvýši počet odpadkových košov, lavičiek a stojísk bicyklov.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania