Dlhodobo neriešené parkovanie pod mostom Apollo

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Ján Hefty 15. augusta 2012

Kedy už konečne začne mesto riešiť problém s divokým parkovaním pod mostom Apollo? Čakalo sa na výstavbu parkovacieho domu. Ten už stojí, ale ľudia si autá naďalej veslo parkujú svoje autá na chodníkoch rovno pred schody a nájazdovú rampu pre cyklistov na most. A dokonca aj vtedy, ak sú voľné parkovacie miesta na ceste! Chodci a cyklisti tak musia každý deň kľučkovať pomedzi autá...

14. september 2012

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Je zrejmé, že sa jedná o porušovanie predpisov a požiadali sme mestskú políciu o súčinnosť a pravidelné kontroly. Snaha mesta osadiť parkovacie zábrany a dopravné značenie sa, žiaľ ukazuje ako málo účinná voči arogancii mnohých vodičov....

Mgr. Marek Papajčík
referát vzťahov s verejnosťou
Kancelária primátora hl. mesta SR Bratislavy
22. november 2013

Matúš Morong

Tento problém sa za uplynulý rok ešte zhoršil. To, že autá parkujú pod mostom nikomu nemôže prekážať, ale že zaberajú kompletne chodníky pre chodcov aj nájazd na cyklorampu, to je už hrubá ignorancia a sebavedomie vodičov v zmysle, že sú si istí že ich nikto nebude riešiť.

Budem pridávať aktuálne fotky:
https://drive.google.com/file/d/0B5Cec_oD6rYvcHRVMmZKTFUtX1U/edit?usp=sharing
28. apríl 2016

Anonymný užívateľ

kde je parkovaci dom????? myslite sukromny pozemok sukromnej firmy????? bratislavska samosprava sa zas vyznamenala len taha peniaze na pokurach a neriesi parkovanie obyvatelov bratislavy
12. máj 2019

Martin Uváček

Parkovanie sa tam riešilo stĺpikmi niekoľko rokov a nakoniec sa asi podarilo vodičov umravnit. Navrhujem uzavrieť.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania