Ružinovská-osvetlenie-poškodené stĺpy

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

Dalsi poskodeny stlp lampy na Ruzinovskej.

22. máj 2024

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
27. máj 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet, za ktorého nahlásenie ďakujeme, sme už preposlali kolegyniam a kolegom z Technických sietí Bratislava, ktorí sa budú snažiť vyriešiť ho v čo najkratšom čase.
Pre budúcnosť a rýchlejšie nahlásenie, i vyriešenie podnetu, odporúčame využiť nasledovný formulár:
https://tsb.sk/podnety/

S pozdravom,
Kto? Technické siete Bratislava

Oddelenie služieb občanom
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania