Džungľa vedľa staveniska

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Viktor 05. júla 2015

Dobry deň prajem, chcem sa opýtať či takto budeme musieť kráčat popri džungli až pokial sa nedostavia tá skvelo vytendrovaná stavba namiesto Starej IKEI.To už v tých miliónoch nezvýšilo na pokosenie okolia stavby? Aspoň občasné... Foto je zpred dvoch týždnov, takže dnes je to tam ešte hustejšie a bujnejšie. Ďakujem za odpoveď.

27. júl 2021

Martin Uváček

Medzičasom už niekoľkokrát pokosené. Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania