Biologický odpad na Moskovskej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
meno
Lena Mlynarova 03. júla 2015

Na travnatej ploche pred bytovym domom na Moskovskej 29 je niekolko tyzdnov zlozena kopa biologickeho odpadu. Zrejme po udrzbe zelene. Zacina sa pri nej zhromazdovat aj komunal,prosim preto o jeho odstranenie.

20. júl 2015

Odpoveď samosprávy

Majiteľ pozemku bol vyzvaný na odstránenie skládky.

Katarína Plvanová
oddelenie dopravy, životného prostredia a verejného poriadku
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Staré Mesto
28. august 2015

Odpoveď samosprávy

Skládka biologického odpadu bola odstránená.

Katarína Plvanová
oddelenie dopravy, životného prostredia a verejného poriadku
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Staré Mesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania