Neostrihaná zeleň - Rozvodná

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 06. júla 2015

Na Rozvodnej ulici 5 zasahuju kriky do chodnika, ak na chodniku parkuje auto nedokaze chodec prejst.

Zaroven na Rozvodnej 1 sa zosuva svah na chodnik a zuzuje ho. Cela rozvodna ulicia je zarastena burinou ktora narusa asfalt, dokonca ked sa kosili travniky kosili sa zjavne neskoro a silne buriny nepokosili a tie teraz trcia z travnika.

Podnety podane na oddelenie verejneho poriadku neboli vyriesene, inspektor verejneho poriadku si tieto problemy zjavne pri pochodcke "nevsimol".

18. november 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Dobrý deň,

Podľa záznamov oddelenia Životného prostredia a územného plánovania bola zeleň ostrihaná.




Jana Plevová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania