Neostrihany zivy plot

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 05. júla 2015 Odoslané z mobilnej aplikácie

Na ulici Svatoplukova je pozdlz celej ulice neostrihany zivy plot, ktory zasahuje do chodnika. Ked tam parkuju auta, v niektorych miestach sa neda po chodniku ani prejst.

07. júl 2015

Anonymný užívateľ

Neviem, ci je to len zhoda nahod alebo to bolo na zaklade tohto podnetu, kazdoapadnes dnes aj vcera to uz ostrihali, takze podnes je vyrieseny.
08. júl 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Živý plot na Svätoplukovej ulici bol ostrihaný.

kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania