Hradská-čierne skládky-zemina

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení

Navezený stavebný odpad/zemina. Obslužná cesta zatarasená.

14. jún 2024

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Polícia SR
14. jún 2024

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iné
18. jún 2024

Odpoveď samosprávy

V priebehu včerajšieho dňa bol predmetný podnet postúpený na riešenie Polícii SR, v priebehu dnešného dňa sa za účasti príslušnej referentky úradu vykonali kontroly priamo na mieste, prípad je aktuálne v riešení Oddelenia enviropolície.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania