Záhradnícka-zvislá značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený

Posprejovaná značka, poprosím vyčistiť alebo vymeniť.

08. júl 2024

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
08. júl 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za nahlásenie tohto podnetu. Informovali sme o ňom odborný útvar, ktorý je na jeho riešenie príslušný. O postupe Vás budeme informovať.

S pozdravom,
Kto? Sekcia správy a údržby ciest
Kedy? Týždeň

Oddelenie služieb občanom
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
09. júl 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

kolegovia dopravné značenie opravili.
Ešte raz ďakujeme za nahlásenie podnetu a za to, že aj vďaka Vám robíme naše mesto krajším a bezpečnejším m(i)estom pre život.

S pozdravom,
Kto? Sekcia správy a údržby ciest + Komunálny podnik Bratislavy
Kedy? 09.07.2024

Oddelenie služieb občanom
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania