Bajkalská-zvislá značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený

Poškodená značka, jedna časť je uvolnená a samotný stĺp je nahnuty takže značka je za lampou.

08. júl 2024

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
08. júl 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme, že ste nám tento podnet nahlásili. O postupe kolegýň a kolegov v jeho riešení Vás budeme informovať. Prosíme Vás o trpezlivosť.

S pozdravom,
Kto? Sekcia správy a údržby ciest
Kedy? mesiac

Oddelenie služieb občanom
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
09. júl 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

kolegovia dopravné značenie opravili.
Ešte raz ďakujeme za nahlásenie podnetu a za to, že aj vďaka Vám robíme naše mesto krajším a bezpečnejším m(i)estom pre život.

S pozdravom,
Kto? Sekcia správy a údržby ciest + Komunálny podnik Bratislavy
Kedy? 09.07.2024

Oddelenie služieb občanom
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
09. júl 2024

David

Ďakujem za rýchlosť vyriešenia podnetu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania