Parkujuci vrak pri Zeleznej studnicke

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
meno
Peter 14. júla 2015

Dobry den
na ulici K zeleznej studienke parkuje auto bez ECV a zjavne z neho nieco tecie.

21. júl 2015

Odpoveď samosprávy

auto sme zaregistrovali a začal proces odstránenia


Vladimír Skokňa

oddelenie dopravy, životného prostredia, verejného poriadku a čistoty
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava

tel.: +421 2 59 246 265
mobil: +421 903 429 090
E-mail: jaroslav.achim@staremesto.sk
www.staremesto.sk
12. júl 2016

Ivan

Je to toto auto?

Z fotky vyzerá trochu posunuté, ale je v T križovatke, pribliŽne ako je vyznačené na mape.
18. júl 2016

Peter Sochna

ano, auto niekto minuly tyzden posunul.
budeme oslavovat 2 narodeniny jeho odstavenia.
len neviem, ci pozvat na narodeniny starostu alebo primatora

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania