Prechod 2

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Uzavretý

Na Brestovej ul chyba vyznačeny prechod pre chodcov.

23. júl 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Pre zriadenie prechodu pre chodcov nie sú splnené všetky podmienky v zmysle STL 73 6110 t. j. miesto nie je patrične osvetlené.



kancelária starostu
03. august 2015

Jozef

Dôležité je myslieť na chodcov po zotmení. Počas dňa môže chodec prebehnúť pred prechádzajúcim autom a nevidiaci msjú obrubník označený .
18. august 2015

Jozef

Načo vyznačiť prechod, keď je miesto slabo osvetlené?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania