Prekážajúce konáre a rozbitý chodník

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Neudržiavané konáre stromov bránia prechodu a chodník je rozbitý.

16. júl 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Mestská časť zabezpečí orezanie prevísajúcich konárov.
čo sa týka opravy chodníka, v tejto časti podnet zasielame na Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy, nakoľko uvedený chodník nie je v správe mestskej časti Bratislava - Ružinov.

kancelária starostu
22. júl 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za podnet. Informovali sme o ňom správcu komunikácie. Zaradí ho do harmonogramu opráv a akonáhle budú vyčlenené finančné prostriedky pristúpi k výsprave.

Oddelenie marketingu a komunikácie
15. december 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Dňa 9.12.2015 Mestská časť zabezpečila rez konárov z bezpečnostných dôvodov.


kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania