Odpadkové kontajnery na ulici

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 23. augusta 2012

Prevadzka spoločnosti Billa má na ulici odpadkové kontajnery počas celého dňa. Často sa stáva, že z nich trčí odpad, prípadne je roztrúsený okolo. Môžu vôbec takéto kontajnery byť v uliciach Starého mesta celý deň "vystavené"?

27. august 2012

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet, ktorý sme dali preveriť na referát verejného poriadku. V piatok 24. augusta 2012 navštívil predajňu Billa na Radlinského ulici inšpektor verejného poriadku a upozornil prevádzku na kontajnery umiestnené na verejnom priestranstve. Spoločnosť ich následne z chodníka odstránila.

S pozdravom,

Tomáš HALÁN

hovorca
Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
04. september 2012

Anonymný užívateľ

Odpadkové kontajnery sú opäť na ulici!
09. september 2012

R.H.

7.9.2012 boli okolo 17:00 kontajnery opat na ulici, poprosim opatovne upozornite kompetentnych aj na opakovane pravidelne kontroly. Dakujem.
12. september 2012

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Inšpektor verejného poriadku opätovne navštívil prevádzku spoločnosti Billa a upozornil ich, aby vynášali kontajnery na verejné priestranstvo. Prevádzka svoje pochybenie napravila.

S pozdravom,

Tomáš HALÁN
hovorca
Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
12. september 2012

R.H.

Uvidíme zajtra. Pokým nebudú dostávať mastné pokuty, budu pokojne kontajnery vykladať na ulicu...
13. september 2012

zu

dnes 13.9., pred 17 zasa vylozene konajnery..
14. september 2012

R.H.

Doslova idiotizmus. Nech sa pan hovorca opat vyjadri, posle inspektora a nech sa to opakuje kazdy den. To kde zijeme? Preco to inspektor nekontroluje sam, ked je za to plateny a realne tam existuje problem. Treba im naparit pokutu kazdy den aspon vo vyske trzby, kym sa nespamataju.
20. september 2012

Anonymný užívateľ

Dobrý deň,
kontajnery su stále na ulici! Odkedy som nahlásila podnet, asi jeden deň sa stalo, že tam kontajnery neboli. Už z nich síce netrčia odpadky, ale zápach sa šíri a okolo sú špaky od cigariet - fajčia tam väčšinou pracovníci Billy. Všetky prevádzky na ulici vykladajú kontajnery, len keď im majú odvážať odpad, prečo to tak Billa robiť nemusí?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania