Chýbajúca zebra - Riazanská

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Karol Bujaček 17. júla 2015

Po oprave betónu pred zastávkou autobusov na Riazanskej (pri Vajnorskej v smere na Kukučínovu) chýba kus vodorovného dopravného značenia. Prosím domaľovať.

27. júl 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Informovali sme o ňom správcu komunikácie v priebehu letných mesiacov urobia nápravu.

Oddelenie komunikácie a marketingu
23. február 2017

Ignác gwsssc

Co je tu v rieseni? Jeden a pol roka v rieseni?
26. február 2018

Martin U

Neviem presne kedy, ale zebra na priechode bola obnovená

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania