Vyjazdené kolaje na Šintavskej

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Peter 19. júla 2015

Vyjazdene kolaje o autobusu, hrozi poskodenie podvozku osobnych aut, prosim opravit, Dakujem

28. júl 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za podnet. Informovali sme správcu komunikácie, ktorý uviedol, že stav monitoruje a, má prísľub od dodávateľa, že vystúpený asfalt na zastávkach sfrézujú do 15.8.2015

Oddelenie marketingu a komunikácie
04. august 2015

Tomáš .

Dobry den, asfalt je vyfrezovany.
05. august 2015

migel001

Konecne, som zvedavy, ked tade najblizsie pojdem.
06. august 2015

Peter

Dakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania