Vyschnutý strom

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Lukáš 27. augusta 2012

Dobrý deň. Chcel by som požiadať o odstránenie starého zoschnutého stromu, ktorý sa nachádza za zastávkou ZOO (smer Patrónka).

21. december 2012

Lukáš Borčin

Predmetný strom bol odstránený viď. fotografia. Podnet je vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania