Zarastená krajnica

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Jan Bakos 20. júla 2015

Na Záhradníckej od Saleziánov po Slovanet do vozovky zasahujú prerastené stromy, ako aj burina rastúca pri zábradlí. Blokujú krajnicu a vytláčajú cyklistov doprostred vozovky.

20. júl 2015

Jan Bakos

Ech, nejako mi ušiel nadpis. Nedalo by sa to opraviť? :D
27. júl 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujeme za Váš podnet. Informovali sme o ňom dispečing. Po preverení situácie urobia nápravu.

Oddelenie marketingu a komunikácie

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania