Poškodený chodník na Halašovej ulici

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 27. augusta 2012

Na Halašovej ulici je na viacerých miestach poškodený chodník. Potrebovalo by to opravu.

Ďakujem

11. september 2012

Anonymný užívateľ

Daný podnet je neriešený už dva týždne.
07. január 2013

Marek Tettinger

Pekný deň,
v najbližšom možnom termíne po skončení zimnej služby bude nedostatok odstránený.
S pozdravom

Marek Tettinger
hovorca BANM
07. január 2013

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

v najbližšom možnom termíne po skončení zimnej služby bude nedostatok odstránený.

S pozdravom

Marek Tettinger
hovorca BANM
11. júl 2013

Ján Borčin

Dobrý deň,
podľa informácií oddelenia výstavby a investícií bude poškodené miesto do konca júla opravené.

S pozdravom
Ján Borčin,
oddelenie komunikácie,
MČ BANM
11. júl 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podľa informácií oddelenia výstavby a investícií bude poškodené miesto do konca júla opravené.

S pozdravom

Ján Borčin,
oddelenie komunikácie,
MČ BANM
07. august 2013

Marek Tettinger

Pekný deň,
podľa informácie z oddelenia investícií bol problém odstránený.
S pozdravom

Marek Tettinger
hovorca BANM
08. august 2013

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,
podľa informácie z oddelenia investícií bol problém odstránený.
S pozdravom

Marek Tettinger
hovorca BANM

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania