Stavebny odpad na Zeleznicnej Hlavnej stanici v BA

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

stavebny odpad na Zeleznicnej Hlavnej stanici v BA pri zadnom vchode

07. august 2015

orel

TO@ Oddelenie marketingu a komunikácie Hlavného mesta Bratislava SR

Veľmi pekne Vás chcem poprosiť o štipku adresnosti: meno, postavenie kto reaguje a kam na aké oddelenie posielate prípadný podnet.

V prípade že Magistrát nie je vlastníkom prosím inšpirujte na mestskou časťou Ružinov a zasielajte výzvu vlastníkom pozemkov či budov aby si urobili poriadok vo svojom priľahlom okolí.
Pri opakovanom podnete jednoducho pokuta a budete mať dostatok finančných zdrojov na upratovanie na tých svojich pozemkoch a budovách.

Toto od Vás očakávam urobte mi sem tam radosť.

pekný deň prajem
23. december 2015

Martin

V dotknutom priestore uz odpad nie je.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania