Nepojazdne auto, sklad na pneumatik

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Erik Snoha 20. júla 2015

Auto zavadza na parkovisku...je nepojazdne a zabera miesto...majitel tam skladuje pneumatiky...

27. júl 2015

Odpoveď samosprávy

Na základe podnetu pracovníci oddelenia životného prostredia vykonali dňa 21. 7. 2015 kontrolu uvedeného miesta. Na mieste bolo zdokumentované vozidlo KIA striebornej farby, evidenčné číslo BA 513GZ, ktoré malo na zadnom sedadle naukladané pneumatiky. Vozidlo nemalo platnú nálepku o vykonaní povinnej technickej kontroly. V tejto veci vykonáme zisťovanie majiteľa, ktorého následne upozorníme na odstavené vozidlo. Ak si majiteľ vozidlo neodstráni alebo nespojazdní, požiadame odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácii Okresného úradu Bratislava o vyradenie vozidla z cestnej premávky a následne políciu o vyradenie vozidla z evidencie. Až po vyradení vozidla z policajnej evidencie môžeme vozidlo odstrániť.

mestská časť BA-Petržalka
03. marec 2019

Martin U

Vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania